Turkey - Turkish Home
Oturum Aç

Construction Products

     

 

Grace Yapı Kimyasalları, beton katkıları, teknolojileri ve lifleri, mimari beton ürünleri, renkli beton uretimi için sıvı pigmentler, çimento katkı malzemeleri, beton sıva işleri ürünleri, hava engelleyicileri, çatı alt katmanları, konut yapı malzemeleri, yapısal su geçirimsizlik sistemleri ve yangın koruma ürünleri gibi genis bir yelpazede yenilikçi, özel inşaat kimyasalları ve malzemeleri sunmaktadır.

İnşaat malzemeleri sektöründe dünya çapında bir lider olan Grace’in ürünleri; yapılarin dayanıklılık, dayanım ve görünümlerini iyilestirmek için mimarlar ve mühendisler,  tarafından şartnamelere yazılmakta, hazır beton, ön üretim (prekast) ve blok üreticileri, çimento imalatçıları, ve müteahhitler tarafindan  birçok inşaat projesinde kullanılmaktadır.

Grace'in kaliteli yapı malzemeleri Los Angeles Getty Center, Londra Metrosu, Hong Kong Bank of China Kulesi ve İspanya Bilbao Guggenheim Müzesi  dahil olmak üzere dünya çapında birçok büyük inşaat projesinde kullanılmaktadır. Dünyanın bir çok yerinde, son derece zor yapı sorunları Grace'in yüksek kaliteli inşaat kimyasalları ve özel yapı malzemeleri ile çözülmüştür.